Komplexní služby
facility a property managementu
profesia fotoLetošní rok pro nás byl zlomový – cílem bylo představit naši společnost nejen novým obchodním partnerům ale i jako silného hráče na trhu práce. Tento závazek jsme plnili již v průběhu roku akcemi i společenskými událostmi. Vrcholem se pak stala účast týmu ARRIDERE v roli vystavovatele na pracovním veletrhu Profesia Days, který proběhl v PVA Expo Letňany 25. a 26. října 2017.

Společně jsme se tak poprvé měli možnost veřejně setkat s potenciálními kolegy a kolegyněmi a představit náš styl a způsob práce. Zaměstnáváme zhruba sto lidí, kteří pracují na dvou desítkách různých pozic. Pracovní nabídka Arridere je tedy jak atraktivní, tak i a značně široká. Aktuálně nejvíce hledáme recepční, techniky, údržbáře a elektrikáře.

Během veletrhu se mohli návštěvníci našeho stánku zapojit do soutěže o dron 3DR Solo. Stačilo se vyfotit s „plácačkou“ #MOJEPRACESUSMEVEM a fotografii veřejně umístit na váš vlastní facebookový profil. Soutěž vyhrál Vít Lepší, který si dron 3DR Solo přišel převzít na centrálu společnosti Arridere ležící kousek od Pražského Povstání.

Rádi bychom tímto také poděkovali celému týmu, který se na podrobných přípravách podílel a projekt podporoval, i všem, kteří se za námi zastavili. Kolegové, přátelé, budoucí kolegové i návštěvníci vytvořili skvělý mix lidí a výbornou atmosféru, díky které nám šla celá práce opravdu s úsměvem. Děkujeme!